У Коломиї відбувся форум цифровізації громад

У Коломиї відбувся перший обласний форум цифровізації громад «CommUnity». Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

За словами заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Футерка, рівень готовності громад до переходу на цифрові технології є доволі різним. Тому проведення такого заходу допоможе громадам отримати необхідні знання щодо запровадження цифровізації та поділитися власними напрацювання.

«Метою форуму є надання допомоги органам місцевого самоврядування, територіальним громадам області у запровадженні процесів цифровізації, - розповів Богдан Футерко. - Оскільки Коломийська територіальна громада є однією із найуспішніших у реалізації онлайн-цифрових сервісів, адже у міській раді функціонує електронний документообіг та багато інших цифрових сервісів як для потреб органів влади, так і для мешканців міста та громади, саме тому Коломию було визначено місцем проведення обласного форуму».

Співорганізаторами обласного форуму були обласна державна адміністрація та Коломийська міська рада за участю Директорату регіональної цифровізації Мінцифри.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.