В ІФНТУНГ відкрили Центр інноваційного розвитку

18 травня відкрили Центр інноваційного розвитку, що функціонуватиме на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (приміщення студентського клубу-кафе).

Центр оснащено сучасними цифровими засобами виробництва та проєктування в рамках проєкту 2SOFT/1.2/86 «Ro-Ua Транскордонний академічний розвиток для досліджень та інновацій». Вартість обладнання - понад 100 000 євро.

«Прекрасне враження від цього простору – простору для технічно-інженерного креативу і простору для технологічного креативу. Оскільки цей простір відкритий для креативної молоді, сподіваюся він в скорому часі принесе результати. Ми раді, що долучилися до цього проекту і спрямували на його реалізацію 250 тисяч гривень з обласного бюджету. Бо не так багато, на жаль, в нас доброї наукової співпраці. Переконаний, що ми зможемо покращити існуючий стан речей в нашому суспільстві завдяки освіті, науці і технологіям», - зазначив під час відкриття Центру голова обласної ради Олександр Сич.

Серед основних завдань Центру:

- розвиток компетентностей дослідників і студентів у використанні сучасних технологій проєктування та виробництва;

- об’єднання ініціативних та технічно творчих людей на основі реалізації технічних ідей із бази даних потреб і проектів;

- забезпечення можливостей для інновацій командами проєктів студентів і співробітників університету;

- реалізація зацікавленими країнами власних ідей, що потенційно призведе до просування вищої технічної освіти;

- виробництво моделей та макетів зацікавленими інноваційними підприємцями для полегшення подолання шляху між ідеєю та її практичною реалізацією.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.