Перша ліга. «Прикарпаття» програло «Волині»

У перенесеному матчі 14 туру Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» на виїзді у Луцьку поступилось «Волині».

Перша ліга. 14 тур. «Волинь» - «Прикарпаття» - 2:0

Голи: Нкололо (5, пен.), Шарпар (21).

У перенесеному матчі 14-го туру івано-франківська команда гостювала у Луцьку, де зазнала поразки від місцевої "Волині" - 0:2. Обидва м'ячі гості пропустили у першому таймі після стандартів. Спершу господарі відкрили рахунок з 11-метрового, який реалізував Нкололо, а всього через чверть години Шарпар забив головою після навісу зі штрафного.

Лучани скоротили відставання від лідерів і поки ще мають шанси наздогнати конкурентів, а ось "Прикарпаття" залишилось на 14-му місці - всього за крок від зони вильоту. Кінцівка чемпіонату буде напруженою для івано-франківців.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.