«Івано-Франківськгаз» братиме зі споживачів мінімальну плату за доставку газу

У березні минулого року для споживачів з нулевим споживанням, а також для тих, хто користувався газом менше 9 місяців чи нових споживачів Держрегулятор НКРЕКП запровадив мінімальний платіж за доставку газу. Про це повідомили в АТ «Івано-Франківськгаз».

Мінімальний платіж залежить від наявних у споживача газових приладів.

Так, наприклад, якщо такий клієнт користується тільки газовою плитою, його замовлена потужність встановлена Регулятором НКРЕКП на рівні 39 куб м на рік. Тобто, впродовж року він має сплатити доставку 39 куб. м газу.

Для клієнтів, які користуються газовою плитою та газовим водонагрівачем, мінімальна замовлена потужність складає 126 куб. м газу.

Хто використовує ще й газовий котел для опалення,має мінімальний платіж, виходячи з річної норми споживання газу - 314 м куб.

«З 2021 року аналогічний платіж НКРЄКП запровадила для тих, хто використовував газ мінімально. Так, наприклад, якщо клієнт користується тільки газовою плиткою і спожив за минулий газовий рік 15 куб. м газу, його замовлена потужність встановлена Держрегулятор на рівні 39 куб м на рік. Тобто, впродовж року він має сплатити доставку 39 куб. м газу», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.