Районну лікарню Калуської районної ради передали міській владі

26 січня відбулося засідання 3 позачергової сесії Калуської районної ради VIII демократичного скликання.

Сьогодні на сесії йшлося про припинення повноважень депутатами районної ради Тарасом Кушликом та Оксаною Галкою. Відтак депутатами стали Назар Хоменко і Світлана Волосянко. Також склав депутатські повноваження Іван Мельник.

Кілька питань стосувалися прийняття-передачі майна. Зокрема, на баланс районної ради передано будівлю Центру культури і дозвілля та будівлю вечірньої школи, що знаходяться у Долині, і їхнє рухоме майно. Також прийнято рішення щодо передачі у власність Вигодської селищної ради основних засобів та інших необоротних матеріальних активів, що належали Долинській районній раді.

Відтак депутати районної ради прийняли рішення щодо передачі до комунальної власності Калуської міської територіальної громади КНП «Районна лікарня Калуської районної ради». Також депутати затвердили акт приймання-передавання адміністративного будинку, що знаходиться у Долині, та рухомого майна, закріпленого за ним.

Найбільше дискусій виникло під час розгляду питання про внесення змін до районного бюджету. Депутати прийняли рішення щодо спрямування вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету на забезпечення діяльності районної ради. Про незабезпеченість видатків на утримання районної ради згадали і в зверненні районної ради, яке адресували органам влади вищого рівня. Також на сесії депутати підтримали звернення обласної ради щодо підняття тарифів на енергоносії.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.