Правоохоронці виявили канал постачання наркотиків до СІЗО Івано-Франківська

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури організатору організованої групи повідомлено про підозру у встановленні злочинного впливу та незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин у місця позбавлення волі (ч. 2 ст. 255-1, ч. 3 ст. 307 КК України), а 5 її учасникам – у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин у місця позбавлення волі (ч. 3 ст. 307 КК України). Про це повідомили в Прокуратурі Івано-Франківської області.

«Встановлено, що двоє арештантів організували канал постачання наркотиків до ДУ «Івано-Франківська установа виконання покарань (№ 12)», залучивши до протиправної діяльності ще двох ув’язнених та двох раніше судимих осіб. Останні доставляли заборонені речовини до виправної установи. Для передачі пакунків використовували так званий метод «затягування». Отримані наркотичні засоби та психотропні речовини арештанти розповсюджували серед ув’язнених», - йдеться у повідомленні.

Викрито фігурантів у жовтні 2020 року під час передачі чергової партії наркотиків. Тоді ж двох співучасників, які доставляли заборонені речовини, було затримано в порядку ст. 208 КПК України.

«Для передачі пакунків на територію виправної установи використовували так званий метод «затягування». Для цього натягнули металеву нитку між парканом СІЗО та будинком навпроти. Отримані наркотичні засоби та психотропні речовини арештанти розповсюджували серед арештованих», - повідомили у поліції.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.