На ремонт прикарпатських місцевих доріг виділили 427 мільйонів гривень

Дороги обласного та районного значення, що мають соціально-економічний і культурний вплив на розвиток області, підлягатимуть першочерговому ремонту у поточному році. Про це під час онлайн-наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука із головами райдержадміністрацій та територіальних громад повідомив директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов.

За його словами, минулоріч на ремонт та експлуатаційне утримання автодоріг місцевого значення, яких на території області налічується понад 3117 км, було спрямовано більше 523 мільйони гривень. За ці кошти здійснено ремонт на 85,9 км доріг загального користування місцевого значення та на 21 849 кв. м вулиць і доріг комунальної власності, що становить 145% від запланованого обсягу. Розпочаті роботи на ділянках доріг обласного значення, зокрема, Городенка-Черемхів, Яблунів-Делятин, Калуш-Осмолода, Сілець-Мединя, Вікторів-Майдан, Лопушня-Медуха, Отинія-Середній Майдан, Креховичі-Дзвиняч, Озеряни-Рожнів, Болехів-Козаківка, Тлумач-Лісна Тарновиця.

Зазначалося, що у поточному році ДП «Дороги Прикарпаття» планує продовжити ремонт автошляхів загального користування місцевого значення, де вже укладені договори, та розпочати відновлення важливих для розвитку області доріг. Зокрема, Андрій Сазонов резюмував, що першочергово ремонту підлягатимуть ті дороги обласного і районного значення, які мають соціально-економічний та культурний вплив на розвиток Івано-Франківщини.

«Відновлення доріг місцевого значення забезпечить належне сполучення між населеними пунктами області, - наголосив Андрій Бойчук. – Це дозволить вчасно надавати медичну допомогу, безпечно довозити дітей до навчальних та дошкільних закладів. І загалом сприятиме розвитку сільських населених пунктів, туризму, залучення інвестицій та розвитку регіону».

Сазонов зауважив, що незважаючи на значний об’єм будівельних робіт, які необхідно провести на автодорогах Прикарпаття, фінансовий ресурс цього року передбачений у значно меншій сумі. Зокрема, виділено 427 135,8 тис. грн, у тому числі на капітальні видатки – 341 708,6 тис. грн та на поточні видатки – 85 427,2 тис. грн, що майже на 100 мільйонів менше, ніж у попередньому році.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.