![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/dityachiy-sadok-bogorodchani-1.jpg)
25 грудня у Богородчанах у рамках Національної програми «Велике будівництво» відкрили дитячий садочок «Сонечко». Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.
«Відкриття цього дошкільного закладу є важливою подією для громади, на яку довго чекали і батьки і діти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою – саме це завдання над яким ми працюємо», - зазначив заступник голови Івано-Франківської ОДА Євген Фербей.
Дитячий садок «Сонечко» найближчим часом зможуть відвідувати 140 дітей, він розрахований на шість груп.
Кошторисна вартість об’єкту становить 12,3 млн гривень.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/dityachiy-sadok-bogorodchani-2.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/dityachiy-sadok-bogorodchani-3.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/dityachiy-sadok-bogorodchani-4.jpg)