![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/pozhezhne-obladnannya-1.jpg)
Космацьку громаду відвідали представники Консульства Республіки Польща у рамках реалізації проєкту "Підтримка Добровільної пожежної команди села Прокурава". Про це повідомили в пресцентрі ДСНС в Івано-Франківській області.
Фінансування проєкту здійснюється Республікою Польща.
«Добровільній пожежній команді села Прокурави передали протипожежний модуль (причеп з цистерною), компресор повітряний, пуско-зарядний пристрій, рукави пожежні, перехідні голівки, протигази панорамні та інструмент», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/pozhezhne-obladnannya-2.jpg)