На Івано-Франківщині відновлюють водозахисні споруди

На Прикарпатті продовжуються відновлювальні роботи з ліквідації наслідків паводку 2020 року, на які Кабмін виділив кошти з резервного фонду державного бюджету.

У червні 2020 року паводком було зруйновано тіло лівобережної водозахисної дамби та її кріплення на двох ділянках нижче автодорожнього моста на р. Бистриця Солотвинська в с. Яблунька Богородчанського району. Також було зруйновано кріплення укосу дамби з габіонних скриньок на 4 ділянках на р. Бистриця Солотвинська у с. Раковець Богородчанського району.

На сьогодні, відповідно до проєктних рішень, підрядними організаціями на цих водозахисних спорудах проведено наступні роботи:

  • в с. Яблунька на р. Бистриця Солотвинська виконано прокоп довжиною 620 м, відновлено тіло дамби та закріплено негабаритним каменем;
  • в с. Раковець на р. Бистриця Солотвинська виконано прокоп довжиною 270 м, відновлено тіло водозахисної дамби та закріплено негабаритним каменем.
«Роботи з відновлення водозахисних об’єктів проводяться відповідно до проєктно-кошторисної документації та згідно з календарним графіком», - йдеться у повідомленні Дністровського БУВР.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.