У Братківцях відкрили амбулаторію

4 грудня у селі Братківцях Івано-Франківської територіальної громади урочисто відкрили амбулаторію монопрактики сімейної медицини.

Це ще один заклад, споруджений у рамках програми «Доступна медицина», що передбачає будівництво сучасних амбулаторій за рахунок коштів із державного та місцевого бюджетів.

«Цей заклад, на будівництво якого виділено понад 5 мільйонів гривень із державного та місцевого бюджетів, – ще один крок до європейських стандартів надання медичної допомоги, будівництва та обладнання спеціалізованих закладів», - сказав керівник апарату Івано-Франківської ОДА Роман Маланій.

Зазначимо, що амбулаторію збудовано впродовж трьох місяців. У закладі облаштовано кабінет головного лікаря, два кабінети для лікарів загальної практики сімейної медицини, маніпуляційний кабінет, кабінети здорової дитини та для щеплень, господарські приміщення. В будівлі також передбачено системи водопостачання, опалення, водовідведення, встановлення автоматичної пожежної сигналізації.

На відведеній земельній ділянці проведено благоустрій. Тут розташовані стоянки загального користування та для маломобільних груп населення. Навколо будівлі запроектовані під’їзні дороги для пожежних машин. Роботи здійснювала підрядна організація ТзОВ «Лідер-Плюс».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.