У Рогатині закрили відділ міграційної служби через спалах COVID-19

З 25 листопада, у зв’язку з захворюванням працівників тимчасово припиняє свою роботу і надання адміністративних послуг Рогатинський райвідділ міграційної служби Івано-Франківщини.

Послуги міграційної служби з документування громадян біометричними документами ( паспортом громадянина України у формі ID-картки, паспортом громадянина України для виїзду за кордон, вклеювання фотографії у паспорт-книжечку при досягненні 25- або 45-річного віку) можна отримати у сусідньому Галицькому чи будь-якому іншому територіальному підрозділі УДМС в Івано-Франківській області.

Ті громадяни, які зареєструвалися в електронній черзі на отримання адміністративних послуг у Рогатинському РВ УДМС, будуть проінформовані про форс-мажорні обставини, а також отримають рекомендації про можливість отримання послуг в іншому територіальному підрозділі в оптимальний для них час.

Консультації з будь-яких питань, що стосуються роботи Рогатинського райвідділу міграційної служби, можна отримати за ☎️ телефоном «гарячої лінії» УДМС України в Івано-Франківській області (0342) 53-44-55.

Територіальний підрозділ відновить свою діяльність після повного одужання його працівників.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.