Поліція знайшла юну калушанку в Івано-Франківську

Дівчину, яка з 17 листопада перебувала у розшуку як безвісти зникла, виявили в Івано-Франківську. Про це повідомили в Ювенальній превенції Прикарпаття.

«З юнкою все гаразд. Наразі ювенальні поліцейські з’ясовують усі подробиці її зникнення. Відразу після повідомлення про зникнення неповнолітньої дівчини працівники прикарпатської поліції розпочали проведення оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення її місцезнаходження. До пошуків залучили поліцейських ювенальної превенції та карного розшуку обласного управління поліції, працівників відділів та відділень поліції Івано-Франківщини, на території обслуговування яких ймовірно могла знаходитися розшукувана дівчина. У результаті копіткої роботи поліцейські встановили, що юна калушанка перебуває у помешканні знайомого. Тут, як виявилося, вона проживала упродовж кількох останніх тижнів», - йдеться у повідомленні.

Працівники ювенальної превенції провели з розшуканою дівчиною профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.