Поліція склала 24 протоколи за порушення карантину

Прикарпатські поліцейські за вихідні дні склали 24 адміністративних протоколи за порушення карантинних обмежень. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

21-22 листопада на території області продовжували роботу рейдові групи поліцейських для забезпечення дотримання громадянами встановлених карантинних обмежень. За цей період на порушників складено 24 адміністративних протоколи та винесено 81 постанова.

Відтак упродовж вихідних на території області працювали 95 рейдових груп, до яких залучалися 246 поліцейських, 58 працівників Держспоживслужби та 2 працівники органів місцевого самоврядування.

Мобільні групи поліцейських провели 214 рейдів і перевірили майже дві тисячі закладів на території області.

Від 21 листопада набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби». Відтак, статтю 44-3 доповнено частиною другою наступного змісту: «Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно». Зазначене порушення тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 до 255 гривень.

Відтак упродовж вихідних поліцейські проводили роз’яснювальну роботу щодо необхідності обов’язкового використання засобів індивідуального захисту (масок) у публічних місцях. Та були громадяни, які категорично відмовлялись одягати захисні маски у публічних місцях. Поліцейські Прикарпаття винесли 81 постанову за ігнорування вказаних вимог закону.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.