На Долинщині відновили два об’єкти пошкоджені стихією

У Долинському районі тривають роботи з відновлення об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок повені 13-23 червня цього року. Про це повідомили в Долинській РДА.

До плану першочергових заходів щодо ліквідації наслідків червневої стихії було включено чотири об’єкти соціальної сфери та дев’ять мостів та мостових переходів.

Днями завершилися роботи по відновленню моста по вул.Зеленій в с.Максимівці та автомобільного моста через р.Тростянчик до об’єктів ФГ «Нива» та житлових будинків в с.Тростянці.

«Роботи з відновлення даних споруд є першочерговими, оскільки забезпечують рух транспорту та пішоходів. Завдяки налагодженій співпраці керівництва райдержадміністрації з представниками Лолинської та Тростянецької сільських рад в стислі терміни вдалося організувати та якісно провести відновлювальні роботи на вищезгаданих об’єктах Роботи здійснено виконавцем робіт вчасно та якісно за рахунок коштів резервного фонду Держбюджету», - йдеться у повідомленні.

Загалом вже повністю відновлено 10 з 13 об’єктів, які були внесені до переліку найбільш пошкоджених по Долинському району.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.