Двоє прикарпатських науковців отримуватимуть стипендію Кабміну

Президією Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Про це повідомили в пресслужбі ПНУ імені Василя Стефаника.

Серед стипендіатів і двоє молодих науковців Прикарпатського національного університету – доктор економічних наук, професор кафедри фінансів економічного факультету Роман Щур та молодший науковий співробітник Ростислав Яворський.

Роман Щур – автор 107 наукових публікацій. В результаті його наукових досліджень розроблено й обґрунтовано теоретико-методологічні засади функціонування фінансів об’єднаних територіальних громад та розроблено на цій основі науково-прикладні рекомендації щодо модернізації управління ними для забезпечення соціально-економічного розвитку сільських, селищних та міських територій у регіонах України.

Ростислав Яворський – автор 44 друкованих праць. Опубліковані результати експериментальних досліджень молодого науковця відзначаються багатогранним підходом та систематичним аналізом, що є важливим з точки зору тонкоплівкового матеріалознавства і напівпровідникових наноматеріалів.

Варто зазначити, що стипендіатами Кабінету Міністрів України є ще троє викладачів ПНУ – Іван Буртняк, доктор економічних наук, професор кафедри економічної кібернетики економічного факультету; Ольга Зозуляк, докторка юридичних наук, професорка кафедри цивільного права Навчально-наукового Юридичного інституту; Юлія Максимів, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри обліку і аудиту економічного факультету. Всі успішно пройшли атестацію за період з травня 2020 року по жовтень 2020 року і відповідно далі продовжують отримувати стипендію.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.