Померла прикарпатська журналістка Наталія Боднарчук

Раптово відійшла у вічність прикарпатська журналістка Боднарчук Наталія Аркадіївна. Пр це повідомили в Івано-Франківській організації НСЖУ.

Наталія Боднарчук народилася 27 листопада 1957 року в Березному на Рівненщині. 1979-го закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Відтоді – в Івано-Франківську. Працювала в багатотиражних виданнях міста, газеті міської ради «Західний кур’єр», власкором газети «Вісті з України», в інформаційному агентстві УНІАН. Була головним редактором ділового журналу «Статус. Захід», який об’єднував редакції у Львові, Хмельницькому, Вінниці, Луцьку та Івано-Франківську.

З червня 2010 року і до виходу на заслужений відпочинок працювала заступником головного редактора івано-франківської міської газети «Західний кур’єр».

Членкиня НСЖУ з 2001 року.

«Наталія Боднарчук була чуйною і доброзичливою, висококласним журналістом, надійним другом і добрим порадником для молодих журналістів. Сумуємо. Щиро співчуваємо родині покійної Наталії Аркадіївни. Хай земля їй буде пухом, а Небеса приймуть її душу в свої обійми!», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.