В Івано-Франківську – найменше кандидатів на мера серед обласних центрів України

Понад 2,5 тис. осіб зареєструвалися кандидатами в міські голови – 2814 кандидатів на посади 370 міських голів. Про це повідомили у Комітеті виборців України.

Таким чином на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року за посаду одного міського голови в середньому змагатимуться 7 кандидатів.

Найбільше охочих зайняти крісло мера Одеси (23 кандидати), Ужгорода (22 кандидати) та Києва (20 кандидатів). Найменше претендентів на посаду міського голови Тернополя (9 кандидатів), Чернігова (7 кандидатів) та Івано-Франківська (5 кандидатів).

Загалом найбільша кількість кандидатів на посади міських голів зареєстрована в Луганській області (в середньому 22 кандидати на посаду одного міського голови) та місті Києві (20 кандидати на посаду міського голови). Також значна кількість претендентів на посаду голів у Житомирській (в середньому 10 кандидатів), Черкаській та Дніпропетровській областях (по 9 кандидатів). Найменша конкуренція в Чернігівській області (по 5 кандидатів на одне місце голови) та Хмельницькій області (по 4 кандидати).

У порівнянні із черговими місцевими виборами 2015 року загальна кількість кандидатів майже не змінилася – по 7 осіб на одне місце (2722 кандидати на посади 358 міських голів). Однак в окремих містах можна спостерігати суттєву різницю.

Інформація за даними ЦВК станом на 8 жовтня (можливі незначні зміни після завершення розгляду судових справ щодо реєстрації кандидатів).

Зазначимо, що на посаду міського голови Івано-Франківська претендує чинний мер Руслан Марцінків, кандидат від ЄС Петро Шкутяк, кандидатка від Української Галицької партії Наталія Сербин, кандидат від «Слуги народу» Олександр Богачов та Василь Стефанишин від «Платформи громад».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.