Прикарпатським медикам передали засоби індивідуального захисту

8 жовтня у рамках проєкту «Засоби індивідуального захисту для медичних працівників в Івано-Франківській області", який реалізується Українською ініціативою зміцнення громадської довіри (UCBI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Івано-Франківською облдержадміністрацією, для медиків Прикарпаття передали засоби індивідуального захисту, загальною вартістю 1 мільйон 300 тисяч гривень.

За словами першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки, завдяки проєкту 15 закладів охорони здоров’я області отримають респіратори FFP3, одноразові захисні костюми, одноразові медичні маски, шапочки, бахіли та захисні щитки для обличчя.

«Реалізація даного проєкту є надзвичайно важливою для області, особливо у час пандемії коронавірусу, адже дає можливість забезпечити медичних працівників, які щоденно перебувають у зоні ризику, засобами індивідуального захисту», - підкреслила Марія Савка.

Марія Савка також додала, що Івано-Франківщина вже має успішний досвід співробітництва з представниками Агентства США з міжнародного розвитку. Так, за їхньої підтримки цього року було відкрито 16 кімнат відпочинку для медичного персоналу в 11 районах області.

За словами регіонального представника проєкту Яромира Удода, до початку пандемії COVID-19 їхня основна співпраця базувалася на наданні допомоги грамадським організаціям. Однак, коли виникла гостра потреба у забезпеченні медичників працівників засобами індивідуального захисту, учасники проєкту зосередили увагу на підпримці лікарів.

«Сьогодні ми передали першу партію технічної благодійної допомоги медикам Прикарпаття, невдовзі очікується чергова передача медичних засобів», - зазначив Я.Удод.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.