Поліція обіцяє забезпечити чесні та прозорі вибори

В поліції Івано-Франківщини відбулась координаційна нарада за участі радника Міністра внутрішніх справ Михайла Апостола та керівництва обласної поліції щодо підготовки до майбутніх місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня цього року на території України.

В нараді також взяли участь очільник поліції краю полковник поліції Володимир Голубош та керівники підрозділів обласної поліції.

За словами радника міністра внутрішніх справ, в період виборчої кампанії повинна бути основна увага на особливій актуальності плідної і ефективної взаємодії з усіма правоохоронними органами, місцевою владою та преставниками громадянського суспільства.

«Повинен здійснюватись постійний моніторинг з метою виявлення можливих правопорушень, недопущення створення мережі підкупу виборців, незаконної агітації та інших порушень, що пов’язані з виборчим процесом. Поліцейські повинні негайно реагувати на усі правопорушення виборчого законодавства та надавати їм належну правову оцінку», - зазначив Михайло Апостол.

Керівник прикарпатської поліції Володимир Голубош розповів про виявлені порушення виборчого процесу на території Івано-Франківщини. На сьогоднішній день поліцейські зареєстрували 74 повідомлення за фактами порушення виборчого процесу та склали 35 адміністративних протоколів, які направлені до суду. За іншими матеріалами триває перевірка.

«Прикарпатські правоохоронці докладуть всіх зусиль і в межах їхніх повноважень для забезпечення проведення чесних та прозорих виборів на території області», - запевнив Володимир Голубош.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.