У Галичі планують розвивати туризм

У візит-центрі міста Галича відбувся круглий стіл, на якому обговорили проєкти відродження духовної і культурної спадщини Галича. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Даний захід об’єднав представників влади, науковців, експертів, духовенства та громадськість.

«Сьогодні ми маємо унікальну можливість реалізувати перспективні культурні проєкти, адже наступний рік за ініціативи Президента України визначений роком реалізації проєктів культурних магнітів. І, безперечно, в авангарді є Галич», - підкреслила під час виступу перед присутніми Марія Савка.

Посадовиця зазначила, що опрацьовані у рамках «круглого столу» основні цілі, бачення та плани стратегії розвитку Галича ляжуть в основу розробки проєкту державної програми, на реалізацію якої буде закладено фінансовий ресурс. Це, своєю чергою, дозволить покращити інфраструктуру, втілити чимало амбітних проєктів.

«Галич – це духовна і культурна колиска, - наголосила Марія Савка. – Поряд з цим, місто повинно стати привабливим туристичним магнітом із перспективним духовним, паломницьким та культурним туризмом».

Під час засідання присутні поділилися власними напрацюваннями та думками щодо напрямів відродження Галича, презентували стратегію його розвитку.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.