Івано-Франківщина проситиме в уряду додаткові кошти на ліквідацію наслідків паводка

Станом на сьогодні із виділених для області 480 мільйонів гривень на подолання наслідків стихії вже використано 157 мільйонів. За ці кошти виплачено матеріальну допомогу людям, які постраждали від червневої негоди, та профінансовано частково капітальний ремонт зруйнованих об’єктів. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

«Наразі розпорядниками коштів відпрацьовано проєктно-кошторисну документацію на відновлення пошкоджених об’єктів. Проведено 207 експертиз проектів, 188 переговорних процедур закупівлі товарів і послуг в одного учасника, укладено 335 (73%) угод із підрядними організаціями на виконання робіт, - повідомив начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький. - Відновлювальні роботи розпочато на 313 об’єктах, що становить 68,2 %, а на 135 – завершені (29,4%)».

Окрім того, тривають роботи щодо будівництва доріг та мостів, які пошкодила червнева стихія.

За словами директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова, підрядні організації працюють на всіх об’єктах.

Слід зазначити, що на відновлення доріг передбачено 168 мільйонів гривень, з яких 43 мільйони – на будівництво зруйнованих мостів. Касові видатки складають понад 33 мільйони.

«Хочу зазначити, що наразі ризику щодо невикористання коштів, виділених на ліквідацію наслідків стихії, в області не спостерігається», - зазначив Віталій Федорів.

Керівник Прикарпаття резюмував, що незабаром в області працюватиме комісія Мінрегіону, яка вивчатиме хід виконання відновлювальних робіт, а також додаткову потребу фінансового ресурсу у розмірі 300 мільйонів гривень.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.