Чоловік, який на грунті ревнощів порізав суперника, отримав умовний термін

Івано-Франківський міський суд виніс вирок щодо чоловіка, який на грунті ревнощів напав на суперника і завдав йому ножових поранень.

10 листопада 2019 року побачив у дворі будинку чоловіка із жінкою, з якою раніше він мав стосунки. В обвинуваченого на ґрунті ревнощів виник умисел на вчинення протиправних дій відносно суперника, а саме заподіяння останньому тілесних ушкоджень.

Спочатку між чоловіками виникла бійка, згодом нападник витягнув ніж та умисно наніс ним декілька ударів по тілу потерпілого. Один удар потрапив в живіт та чотири удари в грудну клітку, внаслідок чого спричинив потерпілому тяжкі тілесні ушкодження, а також декілька таких, які відносяться до легких тілесних ушкоджень.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого злочину визнав повністю, підтвердив обставини вчиненого злочину відповідно до викладеного в обвинувальному акті. У вчиненому щиро розкаявся, активно сприяв досудовому розслідуванню, просив вибачення у потерпілого, з яким на даний час примирився та повністю відшкодував заподіяну матеріальну і моральну шкоду, запевнив суд, що більше такого не повториться. Просив суворо не карати і не позбавляти його волі.

Потерпілий просив цивільний позов залишити без розгляду, оскільки обвинувачений добровільно у повному обсязі відшкодовано заподіяні йому збитки, запевнив суд, що пробачив потерпілому, примирився з ним, а тому просив суворо не карати обвинуваченого та не позбавляти його волі.

На думку уповноваженого органу з питань пробації, виконання покарання у громаді для обвинуваченого можливе за умови здійснення з боку органу пробації інтенсивного нагляду та застосування соціально-виховних заходів щодо сприяння у вирішенні проблем із контролем над поведінкою та мисленням.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.121 КК України, та призначив йому покарання - позбавлення волі на строк п`ять років. На підставі ст.75 КК України звільнив його від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю три роки.

Вирок винесла суддя Олеся Зеленко.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.