700 прикарпатців уклали контракти на службу в ЗСУ

З початку 2020 року близько 700 прикарпатців уклали контракти на проходження військової служби у Збройних Силах України. Про це повідомили в Івано-Франківському обласному військоматі.

Серед найпопулярніших військових частин є: 10 Гірсько- Штурмова Бригада, 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого, 44 окрема артилерійська бригада та 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ.

«Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби військові комісаріати області пропонують широкий спектр військових спеціальностей у різних видах і родах військ. На Прикарпатті перевагу надають військовим частинам бойового складу Західної України. Крім того, органи місцевого самоврядування області надають одноразову допомогу у розмірі 10 тис. грн кожному мешканцю області, що підписав контракт для проходження військової служби у ЗСУ», - йдеться у повідомленні.

Також здійснюється додаткова виплата при підписанні першого контракту:

- особам рядового складу — 14 096 грн (вісім розмірів прожиткового мінімуму: 8 х 1762,00 грн);

- сержантам і старшинському складу — 15 858 грн (дев’ять розмірів прожиткового мінімуму);

- офіцерам — 17 620 грн (відповідно десять розмірів прожиткового мінімуму).

«Якщо Ви вирішили стати частиною Збройних Сил України телефонуйте вже сьогодні - 0683406851 або зверніться до районних військових комісаріатів. Вам буде надана консультація та повний супровід», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.