В Івано-Франківську побудують тролейбусну лінію до автостанції №3

В Івано-Франківську завершився тендер на будівництво тролейбусної лінії та нової тягової підстанції.

Торги виграло ТзОВ «Плутон» із Запоріжжя. Проект реалізовуватимуть за кредитні кошти ЄБРР.

Нова тролейбусна лінія, протяжністю 7 кілометрів з’єднає вулицю Галицьку та Мазепи (АС №3). Дорога проляже через об’єднані Бульвари.

Як повідомив заступник директора КП «Електроавтотранс» Андрій Тютюник, над маршрутом тролейбусів, які курсуватимуть новою лінією поки працюють.

«Вже наступного тижня плануємо підписати контракт на реалізацію робіт. За умовами договору завершити весь об’єм слід до півтора року. Переможець виконує комплекс робіт: це і прокладання мережі, і будівництво тягової підстанції. Останню спорудять на розі вулиць Гурика-Південний Бульвар. Сума кредитних коштів ЄБРР – 3 млн євро», – розповів Тютюник.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що спорудження нової тролейбусної лінії – це один із комплексних кроків в оновленні транспортної мережі міста.

«Досить довго перепоною для нас були Бульвари. Над їх об’єднанням довелося досить плідно попрацювати. Зараз ці роботи на фінішній прямій. Вже відбувся тендер і на саме будівництво. Маємо переможця. Після укладання договору та авансового платежу, виконавець зможе приступити до будівництва опор», – наголосив Марцінків.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.