Ремонт об’їзної міста Калуша фінансуватимуть за кошти держбюджету

8 вересня голова Укравтодору Олександр Кубраков із робочим візитом прибув до Івано-Франківщини. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

В рамках робочої зустрічі було обговорено завершення передачі автомобільної об’їзної дороги міста Калуша з підпорядкування місцевої влади на баланс Укравтодору.

Олександр Кубраков обговорив із головою обласної державної адміністрації Віталієм Федорівим, начальником Служби автомобільних доріг у області Василем Буджаком та народними депутатами України подальші плани щодо реконструкції цієї дороги в рамках «Великого будівництва» в 2021 році.

«Калуш – унікальне місто з вражаючим промисловим потенціалом. Об’їзні дороги у своїй більшості знаходяться на балансі Укравтодору, адже мають значення для міжнародного транзиту та сполучення між обласними центрами. Ми розуміємо, що відновити, а по суті побудувати цю дорогу силами міського бюджету – неможливо, тож закладаємо її у плани Великого будівництва на 2020 рік» – підкреслив Олександр Кубраков.

Нагадаємо, що в рамках реалізації програми «Велике будівництво» в Івано-Франківській області передбачено оновлення 148,5 км доріг державного значення. Станом на 7 вересня, у верхньому шарі влаштовано вже 72,6 км доріг, або 48,8% від плану. Роботи на всіх об’єктах будуть завершені до кінця 2020 року.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.