Найбільше порушень карантинних норм виявили на ринках та у закладах харчування

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області продовжує здійснювати контроль за дотриманням умов карантину та виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів спільно з підрозділами Національної поліції. Про це повідомили в пресслужбі відомства.

В період з 2 вересня по 8 вересня фахівці Держпродспоживслужби здійснили 1019 моніторингових відвідувань.

В тому числі:

- закладів громадського харчування - 402, виявлено 95 порушень (24%);

- закладів дошкільної освіти - 65, порушень не виявлено;

- закладів загальної середньої освіти - 54, виявлено 6 порушень (11%);

- об’єктів торгівлі продовольчими товарами - 282, виявлено 56 порушень (20%);

- об’єктів торгівлі непродовольчими товарами - 115, виявлено 22 порушення (19%);

- агропродовольчих ринків - 61, виявлено 18 порушень (30%);

- перукарень, салонів краси - 40, виявлено 3 порушення (8%).

В період 05-06.09.2020 р. (минулі вихідні дні) Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області були проведені моніторингові відвідування закладів громадського харчування, де могли проводитись масові заходи.

Всього обстежено 280 закладів громадського харчування (за участю представників органів виконавчої та місцевої влади – 45 (16%),

- виявлено 69 порушень;

- складено 65 протоколів: в «червоній» епідемічній зоні – 24, в «помаранчевій» – 41; в тому числі спеціалістами Держпродспоживслужби – 62 протоколи, органами Національної поліції – 3;

- зафіксовано проведення 35 масових заходів (весіллів, днів народжень), в тому числі в «червоній» епідемічній зоні – 10 (Косівський, Тисменицький райони, місто Івано-Франківськ), в «помаранчевій» – 25 (найбільше – в Рогатинському, Богородчанському та Верховинському районах).

Щоденний (в т.ч. під час вихідних днів) моніторинг підконтрольних об’єктів буде тривати постійно до закінчення карантину.

«Черговий раз закликаємо суб’єктів господарювання, жителів та гостей Прикарпаття: дотримуйтесь карантинних вимог та протиепідемічних норм», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.