На Івано-Франківщині планують відремонтувати 60 кілометрів місцевих доріг

Під час онлайн-наради, яку провів голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, заслухано питання виконання ремонтних робіт на дорогах місцевого значення. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов зазначив, що затверджено перелік, в якому передбачено 77 об’єктів.

Голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів підкреслив, що завдяки цьому область має унікальний шанс покращити дорожню інфраструктуру регіону.

Зазначалося, що на кінець липня 2020 року уже виготовлено проектно-кошторисну документацію та отримано висновки експертизи на 67 об’єкти, 5 проектів уже проходять експертизу.

Протягом січня-липня 2020 року освоєно коштів по експлуатаційному утриманні та поточному дрібному ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на загальну суму 27,1 млн. грн., по капітальному ремонту на суму 107,3 млн грн.

На 2020 рік на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області передбачено 523 225,3 тис.грн, з них на капітальний ремонт 423 225,3 тис.грн. та експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт 100 млн. грн.

Заплановано здійснити ремонт на: 61,11 км доріг загального користування місцевого значення, з них ремонт виконано на 11,88 км; на 23 150 кв.м. вулиць та доріг комунальної власності, з них виконано ремонт на 8 135 кв.м.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.