Віталій Федорів: дотримання карантинних вимог допоможе знизити темпи поширення коронавірусу

31 липня голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів нараду із керівниками структурних підрозділів ОДА та окремих підрозділів територіальних органів виконавчої влади і правоохоронних структур.

Темою обговорення були питання поширення на території області коронавірусу, зокрема, зайнятість ліжкомісць у медичних закладах, які приймають хворих на COVID-19, проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції та ІФА тестувань, дотримання карантинних заходів у громадських закладах.

«Упродовж останніх днів на Івано-Франківщині різко зросла кількість нових випадків захворюваності на коронавірус. Варто пам’ятати, що дотримання карантинних вимог допоможе знизити темпи поширення коронавірусу, - зазначив Віталій Федорів. – Основним завданням для влади залишається збільшення кількості проведення ПЛР та ІФА тестувань, які дозволять своєчасно виявляти хворобу, а відтак і надавати пацієнтам необхідну медичну допомогу».

Читайте також: На Івано-Франківщині зафіксовано 111 нових випадків COVID-19

Слід зазначити, що за останню добу в області виявлено 111 хворих на коронавірус. Також зафіксовано два летальних випадки. Найбільша кількість людей із COVID-19 в Івано-Франківську, Тисменицькому, Калуському, Надвірнянському та Долинському районах.

Щодо медичних працівників, то слід зазначити, що з моменту пандемії на Прикарпатті захворіло 594 медики. На сьогодні 323 медичних працівники одужали, 12 померло.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.