У Коломиї відкрили пам’ятник «Щит України»

У середмісті Коломиї відкрили монумент «Щит України» за участю військових 10 гірсько-штурмової бригади, керівництва міста, духівництва та громади.

Зазначимо, що бійці 10-ї гірсько-штурмової бригади повернулись з фронту в рамках ротації.

«10-а окрема гірсько-штурмова бригада має славні традиції честі, гідності і вірного служіння українському народові. Одразу після створення бійці бригади потрапили у гирло війни та продемонстрували зразкові військові навички, виконуючи найскладніші бойові завдання на підходах до багатьох населених пунктів Донеччини і Луганщини. Завдяки вашій злагодженості вдалося повернути під контроль України Нову Олександрівку та Катеринівку, - звернувся до бійців голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів. – Ваші дії у зоні проведення Операції об’єднаних сил зміцнюють віру громадян у силу держави та армії».

Віталій Федорів подякував командиру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Василю Зубаничу, який сформував бригаду, і у запеклих боях здобував звання «батька» для своїх бійців.

Під час урочистостей бійців нагородили орденами, почесними відзнаками, нагрудними знаками та подяками. Зі смутком згадали й полеглих бійців бригади. Упродовж останньої ротації троє бійців не повернулись додому - Олександр Маланчук, Микола Сорочук та Олексій Капустян. Загалом віддали своє життя за Україну 32 військовослужбовці коломийської «десятки».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.