На Тисмениччині побудують комплекс з переробки вапна

У селі Довгому Тисменицького району заклали капсули під будівництво нового виробничого комплексу із видобутку та переробки вапна ТОВ «Галвапно». Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

«Прихід на Прикарпаття нового інвестора – це важлива подія для області, - наголосив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів. – Реалізація проекту дасть змогу створити виробництво із видобутку та переробки вапна, нові робочі місця та залучити значний фінансовий ресурс для розвитку громади».

За словами керівника області, сучасні технології, які використовуватимуться на підприємстві, забезпечать дотримання екологічних норм під час виробництва відповідно до європейських стандартів. Водночас, ТОВ «Галвапно» надаватиме соціальну підтримку громаді, сприятиме розвитку інфраструктури.

Керівник підприємства Ілля Марчевський зазначив, що для втілення проекту буде вкладено 200 мільйонів гривень. Вже до кінця року підприємство розпочне свою роботу та зможе забезпечувати до 18-20 відсотків потреб вітчизняного ринку, який сьогодні постачається в Україну із країн ближнього зарубіжжя.

«Все обладнання, яке використовуватиметься на підприємстві, буде іноземного походження, зокрема італійського, із дотримання всіх міжнародних стандартів якості, - підкреслив керівник. – Робота виробничого комплексу, де працюватиме в основному місцеве населення, забезпечить виготовлення вапна і всіх його різновидів, які сьогодні мають значний попит серед споживачів».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.