Візовий центр Івано-Франківська припинив роботу

Пункт прийому візових анкет у м. Івано-Франківська тимчасово призупиняє роботу з 20 липня 2020 р. і до наступного повідомлення. Про це повідомили у компанії VFS Global.

Для Клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 20 липня 2020 р. і далі, пропонується обрати одну з наведених нижче опцій подачі документів:

- скористатися послугою подачі документів у форматі Поштового відправлення через кур’єрську службу «Нова Пошта», відправивши пакет документів на відділення «Нової Пошти» № 75 за адресою: м. Львів, вул. Газова, 5а. Перед відправкою документів просимо вас детально ознайомитись з правилами подачі документів у форматі Поштового відправлення за наступним посиланням на наш веб-сайт:

https://www.vfsglobal.com/Poland/Ukraine/submit-documents-in-the-format-of-a-postal-item.html

Просимо вас на період закриття ППВА НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи до Івано-Франківська, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відкриття ППВА.

або

- зачекати на нову дату реєстрації до ППВА (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу);

З Клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорту.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.