На Івано-Франківщині обрали проєкти соціальної реабілітації учасників АТО

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук та першого заступника голови облради Василя Гладія відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду проектів, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій та членів їх сімей. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Світлана Онищук зауважила, що пріоритетами цього конкурсу є підтримка учасників АТО/ООС, членів їх сімей, створення умов для їх психологічної реабілітації шляхом фізичної терапії, творчих занять із груповою та індивідуальною роботою, залучення для цього фахівців із психологічною освітою задля проведення заходів, спрямованих на їх підтримку та соціальну інтеграцію.

Учасники повинні надати 25% загального обсягу фінансування. Внесок для їх реалізації може здійснюватися учасником у формі матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду тощо.

За рішенням конкурсної комісії переможцями конкурсу проектів визначено громадські організації «Благодійний фонд «Франківський опір», ГО Івано-Франківська обласна спілка членів загиблих, померлих та бізвісти зниклих в зоні АТО, ГО «Воїн України», Центр для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський схрон».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.