На Надвірнянщині відновили газопровід, який пошкодила стихія

У селі Назавизові Надвірнянського району відновили газопровід, який зруйнувала стихія 23-24 червня. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

«Відновлення доріг, електропостачання та газопостачання – стало одним із найпріоритетніших питань органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та народних депутатів після цьогорічної негоди. Маштаби збитків, які були нанесені стихією газовому господарству є одними із найбільших за останні п’ятдесят років, - розповів Віталій Федорів. - Скоординувавши зусилля органів влади усіх рівнів ми відновили цей необхідний для прикарпатців газопровід. Неближчим часом роботи по відновленню газової мережі будуть проводитись в Коломийському районі. До вересня в усіх населених пунктах, які внаслідок повені залишились без газопостачання будуть проведені усі необхідні роботи по його відновленню».

Голова правління АТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга розповів, що у цьому селі повінь розмила берег, а газопровід опинився у руслі річки. Без газу залишилося більше тисячі людей у селах Гвізд та Мирне.

Негода на Прикарпатті пошкодила не один газопровід і на сьогодні без газопостачання залишаються ще 16 населених пунктів. Це понад 2 тисячі абонентів у Надвірнянському, Коломийському, Рожнятівському, Косівському і Калуському районах.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.