Федорів розповів, кому першочергово виділять допомогу

7 липня під головуванням голови обласної держаної адміністрації Віталія Федоріва відбулася нарада із керівниками структурних підрозділів ОДА, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад, на якій обговорили проведення невідкладних заходів із ліквідації наслідків повені, хід відновлювальних робіт та виплату матеріальної допомоги жителям Прикарпаття, котрі постраждали від стихійного лиха у червні. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

«Важливо забезпечити виплати допомог постраждалим, які зазнали значних втрат внаслідок червневої повені. Уряд поставив чітке завдання щодо виплат цих допомог, були визначені відповідні категорії постраждалих. Ключовим завданням, яке ставить перед собою обласна державна адміністрація – це захист населення від майбутніх повеней. Відновлювальні роботи на території постраждалих внаслідок повені населених пунктів мають відбуватися якісно, відповідально, контрольовано та відкрито», - зазначив В.Федорів.

Йшлося про розподіл коштів для районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, виділених державою на відновлювальні роботи об’єктів, що постраждали внаслідок негоди та виплату матеріальної допомоги населенню області.

Зауважувалось, що з резервного фонду Державного бюджету України також виділені кошти на відновлення доріг, мостів місцевого значення, об’єктів соціальної інфраструктури, будівництво дамб та берегоукріплення. Більше 900 об’єктів потребують відновлення й зараз проводяться першочергові відновлювальні роботи.

«Облдержадміністрація, райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування повинні зосередити свої зусилля на забезпеченні правомірного використання коштів, виділених із Державного бюджету на ліквідацію наслідків стихії та виплати відповідних допомог населенню», - наголошував Віталій Федорів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.