Найбільше порушень карантину виявляють у спортзалах та перукарнях

За інформацією Держпродспоживслужби в області, найбільше порушень карантинних заходів виявлено у фітнес-центрах та спортивних залах (50%), перукарнях і салонах краси (48%), закладах харчування (48%), продовольчих ринках (45%). Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Також недотримання протиепідемічних заходів фіксують у громадському транспорті.

«У зв’язку із даною ситуацією, Регіональна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про розробку Держпродспоживслужбою в області алгоритму проведення перевірок у закладах харчування відповідно до вимог головного санітарного лікаря України, п. 1 Протоколу засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 30 червня 2020 року організацію протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування проводити відповідно до вимог постанов головного санітарного лікаря України від 2 червня 2020 року № 32 та п.5 Постанови Кабінету міністрів України від 20 травня 2020 року № 392», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, затверджено посилення контролю за дотримання населенням протиепідемічних заходів у громадському транспорті та закладах громадського харчування.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.