Бюджет Івано-Франківщини недоотримав майже 70 мільйонів гривень

Станом на 1 липня надходження доходів до загального фонду зведеного бюджету області (без урахування міжбюджетних трансфертів) скали 2 952,6 мільйонів гривень. Виконання затверджених планових показників із урахуванням змін становить 97,7 відсотки. Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Таким чином, зведений бюджет області з початку року недоотримав 69,3 мільйони гривень, а саме, із податку на доходи фізичних осіб – 96,8 відсотки, рентній платі за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату – 76,2 відсотки, платі за надання інших адміністративних послуг – 74,1 відсотки, платі за землю – 97,9 відсотки.

«Незабезпечено виконання уточнених планових показників по чотирьох із 14-ти зведених бюджетів районів, зокрема, Верховинському, Снятинському, Косівському та Тисменицькому, - підкреслив сьогодні під час пресконференції голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. - Із 33-ох бюджетів об’єднаних територіальних громад показники не виконано по 24, з них найбільше по Тлумацькій ОТГ – 4,9 млн грн, Делятинській ОТГ - 2,5 млн грн, Вигодській ОТГ – 3,7 млн грн».

Як зазначив керівник Івано-Франківщини, спостерігається приріст надходжень до загального фонду обласного бюджету проти І півріччя минулого року, який складає 2,7 відс., або 78,2 млн гривень (приріст надходжень за І квартал п. р. становив 15,4 відс.). Водночас, ріст надходжень за червень місяць склав 108,5 відс, тоді як за травень він становив 90,2 відс., за квітень – 77,5 відсотка.

До загального фонду обласного бюджету за І-ше півріччя цього року надійшло 461,8 млн грн, що більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 18,8 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.