В ОДА напрацьовують механізм ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

25 червня під керівництвом першого заступника голови ОДА Марії Савки відбулося засідання регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

За її словами, у зоні надзвичайної ситуації опинилися усі райони Прикарпаття. У зв’язку з підняттям рівня води у місцевих річках підтоплено тисячі житлових будинків, десятки мостів, дороги, сільськогосподарські угіддя.

За інформацією начальника управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області Володимира Чернецького, наразі рівень води у гірських гічках спадає. Однак критичною досі залишається ситуація на Дністрі, води якого вийшли на заплави і затопили населені пункти у Галицькому, Тлумацькому та Городенківському районах.

«Зважаючи на надзвичайно складну ситуацію на Прикарпатті нам необхідно розробити дорожню карту для ліквідації наслідків негоди, - наголосила Марія Савка. – Сподіваємося на допомогу з боку Уряду, який скерує в область необхідний фінансовий ресурс для відновлення зруйнованої інфраструктури, житлових будинків, об’єктів водного господарства».

Зазначалося, що першочергово будуть проводитися роботи із забезпечення проїзду автошляхами постраждалих районів, розчистки русел річок, відновлення газо- та електропостачання, дезінфекції води у криницях. Опісля буде проведено актування завданих негодою збитків.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.