У квітні на Івано-Франківщині середня зарплата становила 8,5 тисяч гривень

Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій Івано-Франківської області та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у квітні 2020 року становив 8459 гривень. Про це повідомили в Головному управлінні статистики в Івано-Франківській області.

Найвищий рівень заробітної плати в області у квітні 2020 року спостерігався у сфері фінансової та страхової діяльності, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, у сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, у сільському господарстві, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів, у сфері транспорту, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 42,1% – у 1,8 раза.

Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у сфері тимчасового розміщування й організації харчування, у будівництві, на виробництві комп`ютерів, електронної та оптичної продукції, на підприємствах текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри виробів зі шкіри та інших матеріалів (не перевищували 49,6% середнього показника по області).

Заробітна плата у квітні 2020 року порівняно з березнем 2020 року зменшилася на 8,5%, а відносно квітня 2019р. – на 1,2%.

Індекс реальної заробітної плати у квітні 2020р. порівняно з березнем 2020р. становив 90,8%, відносно квітня 2019 року – 96,6%.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.