Мер Долини пояснив, чому зростає кількість хворих на COVID-19

За останні дві доби до Долинської ЦРЛ поступило восьмеро (8) осіб з підозрою на короновірус. Зараз у стаціонарі знаходиться 48 пацієнтів, а ще 18 хворих лікуються амбулаторно. Про це повідомив міський голова Володимир Гаразд.

«Основна причина зростання кількості людей - це карантинна «відлига», зростання нашої соціальної активності та нехтування правилами безпеки. Зростає напруга і в лікарні, адже лікарі і сестри працюють позмінно з величезним пере(навантаженням) уже третій місяць поспіль, а частина з них уже теж захворіла і знаходиться в стаціонарі. На фоні не таких вже й великих коронавірусних державних виплат зростає втома та напруга у лікарському середовищі», - зазначив В.Гаразд.

Читайте також: На Долинщині зафіксовано 78 випадків COVID-19

«Притік нових пацієнтів потребує нових ліжок та додаткового персоналу, а медиків, готових іти у «вогнище» явно бракує, так як останнім часом явно збільшився притік пацієнтів з іншими діагнозами і болячками, позаяк люди довший час сиділи вдома, а їх хронічні захворювання нікуди не ділися, а тільки загострювалися. Лікарський колектив, що працює у госпіталі знаходиться на межі своїх людських можливостей і потребує, насамперед повноцінного відпочинку, ротації, реабілітації та, особливо, нашого розуміння і відповідальності за своє здоров’я», - сказав міський голова.

Володимир Гаразд закликав жителів Долинської ОТГ утриматись від непотрібних контактів, святкувань, зустрічей та походів, а також дбати про безпеку свою та оточуючих і близьких.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.