У Яремчі планують підняти вартість ритуальних послуг

Яремчанська міська рада опублікувала проєкт рішення виконкому «Про визначення виконавця ритуальних послуг та встановлення їх вартості відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг на кладовищі м.Яремче по вул.Ковпака».

Згідно з документом, вартість копання могили (розміром 2,4 на 1 метр) ручним способом становитиме 3976 гривень у теплий сезон, і 5168 гривень у зимовий період.

«Необхідність встановлення вартості на ритуальні послуги зумовлена вимогами Закону України «Про поховання та похоронну справу», захисту споживачів від неякісного та несвоєчасного надання ритуальних послуг для отримання можливості здійснення поховання померлих громадян», - йдеться у документі.

Розробники рішення переконані, що підвищення тарифів забезпечить створення конкурентного середовища на ринку ритуальних послуг.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі можна надати до 6 липня 2020 року у відділ містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Яремчанського міськвинкому: поштовою адресою: 78500, м. Яремче, вул. Свободи, 266, II поверх (каб.9); факсом: 2-30-02; тел.2-25-67; електронною поштою за адресою: jkg_jar@ukr.net.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.