У Бурштині реконструюють приймальне відділення лікарні

25 травня у Бурштині відбулись громадські слухання щодо розробки детального плану території реконструкції приймального відділення КНП Бурштинська центральна міська лікарня під приймальне відділення екстренної (невідкладної медичної допомоги) по вул. Шухевича, 15. Про це повідомили у Бурштинській міській раді.

Голова громадських слухань, завідувач сектору архітектури та містобудування Бурштинської міської ради Тетяна Білоока зазначила, що ДПТ розроблений з урахуванням прогресивних технологій, ефективного використання територій, чіткого функціонального зонування, транспортних та пішохідних потоків, створення нормальних умов.

Планувальна структура ДПТ визначилася технологією закладів охорони здоров’я, транспортними зв’язками основних та допоміжних будівель та споруд, існуючим рельєфом місцевості, санітарними та протипожежними нормами.

За результатами слухань було прийнято рішення винести на розгляд та затвердження на чергову сесію Бурштинської міської ради розроблену містобудівну документацію «Детальний план території реконструкції приймального відділення КНП Бурштинська центральна міська лікарня під приймальне відділення екстренної (невідкладної медичної допомоги) по вул.Шухевича, 15 в м. Бурштин Івано-Франківської області».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.