У Карпатах загинула туристка з Івано-Франківська

На фото гора Шпиці

21 травня о 19.13 до рятувальників ДСНС надійшло повідомлення про те, що під час проходження маршрутом Чорногірського хребта групою туристів в районі урочища “Гаджина” г. Шпиці Верховинського району виявлено 58-річну жительку м. Івано-Франківськ, яка перебуває у важком стані, має численні забійні травми та самостійно не може пересуватись. Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Потерпіла відпочивала с. Бистрець, Верховинського р-ну, та впродовж дня 21.05.2020 самостійно здійснювала сходження до г. Шпиці.

«О 22.10 год. рятувальники Верховинського ПРВ прибули до місця події, встановлено, що потерпіла перебуває у важкому стані з травмами голови, внутрішніх органів та загальне переохолодження. О 22.30 год. розпочато заходи з перенесення потерпілої на ношах, яка перебуваючи у важкому стані втратила свідомість», - йдеться у повідомленні.

Зранку 22 травня потерпілу доставили до с. Бистреця Верховинського району і передали працівникам швикдої медичної допомоги, які діагностували смерть потерпілої.

Обставини отримання травм та смерті встановлюються працівниками поліції.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.