Франківця засудили до 15 років позбавлення волі за згвалтування дочки

18 травня 2020 року колегією суддів Івано-Франківського міського суду, було завершено розгляд та винесено вирок у кримінальній справі жителя м. Івано-Франківська 1980 року народження, не працюючого, якого досудове слідство обґрунтовано підозрювало у вчинені злочинів передбачених ч. 4 ст. 152 ККУ (зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а також зґвалтування малолітньої). Про це повідомили в Івано-Франківському міському суді.

Під час розгляду кримінального провадження колегією суддів Івано-Франківського міського суду було встановлено, що обвинувачений, впродовж 2012-2016 років діючи умисно і повторно, застосовуючи психологічний тиск, принижуючи людську честь і гідність власної доньки 1999 року народження, систематично, проти її волі вступав з нею у статеві зносини, використовуючи її безпорадний стан, яка в силу малолітнього віку не розуміла сутності вчинюваних з нею сексуальних дій, в результаті чого остання, 17.08.2016 в сквері, що на перехресті вулиць Шота-Руставелі – Красівського в м. Івано-Франківську, покінчила життя самогубством шляхом повішення.

У судовому засіданні підозрюваний усі обвинувачення у свою сторону заперечував та намагався переконати суд, що донька просто хотіла йому помститися та оговорити з мотивів особистої помсти. Про те його свідчення були спростовані показами свідків, яких було допитано під час судового процесу та зібраними доказами. Зокрема і передсмертною запискою знайденою в кишені загиблої.

Оцінивши надані докази, дослідивши матеріали справи, а також врахувавши ступінь тяжкості вчинених злочинів, судом було ухвалено визнати підозрюваного жителя Івано-Франківська винним у вчинені інкримінованих йому злочинів. У вигляді покарання йому призначено 15 років позбавлення волі.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.