На Івано-Франківщині не дозволять працювати стоматологам

Послаблення заходів не означає відміни карантину. На цьому під час онлайн-брифінгу наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

«Сьогодні на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС було підтримано рішення Уряду щодо послаблення карантинних заходів з 11 травня. Однак, відповідно до цієї постанови, яка передбачає відновлення роботи частини закладів та певних видів діяльності, у нас в області поки не будуть працювати стоматологічні кабінети. На моє доручення Держпродспоживслужба, головний санітарний лікар, департамент охорони здоров’я ОДА повинні розробити відповідний алгоритм дій, для того, щоб вони почали працювати. Рішення будемо приймати, аналізуючи ситуацію із захворюваністю впродовж наступного тижня», - зазначив Віталій Федорів.

Читайте також: На Івано-Франківщині послаблять карантинні обмеження

Посадовець також розповів про стан захворюваності на COVID-19 та актуальні питання боротьби з цією недугою.

«Наголошую, послаблення карантинних заходів не означає відміни карантину. У найближчі вихідні дні закликаю наших громадян й надалі дотримуватися профілактичних заходів. Зберігається вимога носіння засобів індивідуального захисту та уникнення масових зібрань»,- зазначив Віталій Федорів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.