![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/04/mediki-shvidka-5-1.jpg)
17 квітня розгорнуто два намети в Калуській та Галицькій ЦРЛ для облаштування тимчасових пунктів прийому та сортування осіб з підозрою на COVID-19. Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.
Всього в області облаштовано 12 таких пунктів на територіях лікувальних закладів.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.