ДТЕК та Фонд Ахметова передали 10 тисяч експрес-тестів

ДТЕК спільно з Фондом Ріната Ахметова закупили та передали Франківщині 10 тисяч експрес-тестів, необхідних для визначення хворих та попередження поширення COVID-19. Про це повідомили в пресслужбі ДТЕК.

Високоточні експрес-тести вже розподілені по лікарням області та допоможуть медикам вчасно діагностувати та протидіяти поширенню коронавірусу.

«Представники ДТЕК, в тісній координації з губернатором області, регіональним Штабом і представниками громади Івано-Франківської ОДА визначили, яке саме медичне обладнання гостро необхідне регіону для боротьби з поширенням коронавірусу і для надання допомоги тим, хто отримав ускладнення від COVID-19. Івано-Франківська область опинилася на передовій у боротьбі з коронавірусом і потребує допомоги. ДТЕК спільно з Фондом Ріната Ахметова допомагає області перш за все закупкою медичного обладнання та експрес-тестів. Це важливі ресурси у боротьбі за людські життя та подолання поширення вірусу», - йдеться у повідомленні.
«Ситуація на Прикарпатті залишається однією із найскладніших в країні. Кількість випадків, щодня зростає. Дуже важливу увагу ми приділяємо ранній діагностиці і сьогодні отримали таку можливість, оскільки ми впевнені, що це дозволить людині легше вийти з того стану в якому вона може опинитися. Область отримувала вже тести, на заклик влади відгукнувся великий бізнес зокрема Фонд Ріната Ахметова та ДТЕК. Це одна з перших таких партій від Фонду, за що висловлюємо велику вдячність. Ці тести будуть передані на 11 обласних лікарень, які безпосередньо пов’язані із лікуванням та протидією поширенню коронавірусу», - говорить Віталій Федорів, в.о голови Івано-Франківської ОДА.

Сьогодні тести отримала і лікарня міста Бурштин, поблизу якого працює ДТЕК Бурштинська ТЕС.

«ДТЕК Бурштинська ТЕС стратегічне підприємство не лише для Івано-Франківської області, але і для 4 областей України, куди поставляє електроенергію. Вже три тижні енергетики працюють в режимі суворої ізоляції за для стабільного енергопостачання та мінімізації поширення інфекції. І для нас важливі не лише безпека та здоров'я співробітників, але і жителів регіону. В кінці 2019 року ДТЕК підписав Меморандум про підтримку громад в регіонах, де працюють підприємства, в тому числі і в Івано-Франківській області. Співпраця і підтримка регіону особливо важлива зараз, коли вся Україна об'єдналася в боротьбі з поширенням коронавірусу. Тож разом з Фондом Ріната Ахметова забезпечуємо можливість швидкої діагностики. Тільки разом ми зможемо запобігти поширенню коронавірусу в регіоні», - підкреслив директор ДТЕК Бурштинська ТЕС Валерій Хом’яков.

ДТЕК надає свою допомогу регіонам Україні, де працюють підприємства, через Фонд Ріната Ахметова, який вже спрямував 300 млн гривень на забезпечення українських лікарень обладнанням для боротьби з коронавірусом, комплектами захисту медичних працівників та експрес-тестами.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.