Помер доцент ІФНМУ Олександр Шляховенко

6 квітня помер доцент кафедри фізіології ІФНМУ Олександр Олексійович Шляховенко. Про це повідомили в пресслужбі ІФНМУ.

Олександр Олексійович Шляховенко у 1964 році закінчив лікувальний факультет Івано-Франківського державного медичного інституту (сьогодні Івано-Франківський національний медичний університет).

Після закінчення навчання працював лікарем у районній лікарні міста Городенка Івано-Франківської області. З 1968 по 1971 рік навчався в аспірантурі при кафедрі фізіології ІФДМІ, був членом Ради Товариства молодих вчених інституту.

Після закінчення аспірантури працював асистентом цієї ж кафедри. У червні 1971 року захистив кандидатську дисертацію. З 1978 по 1981 рік працював лікарем в госпіталі міста Баріка (Вілайя Батна Алжирської Народної Республіки).

З 1983 року – доцент кафедри фізіології ІФДМІ. З 1986 по 1991 рік — декан стоматологічного факультету ІФДМІ. З 2013 року — керівник студентського наукового гуртка кафедри. За сумлінну працю неодноразово удостоєний численних нагород.

«Не вистачає слів, щоб передати смуток, нестерпний біль і невимовну тугу. Олександр Олексійович був серцем колективу кафедри. Мудрі зерна його науки щедро засіяні в душі не одного покоління молодих колег. Щира і зворушлива людська вдача ще довго проростатимуть світлою пам'яттю. Олександр Олексійович гідно прожив життя, залишивши плоди добрих справ, які є сильнішими за смерть. Він завжди залишатиметься прикладом і житиме у серцях близьких і колег. Вічна і світла пам’ять!», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.