В Івано-Франківській лікарні не вистачає медиків

У Центральній міській клінічній лікарні поступило 99 хворих з пневмоніями. Про це повідомив заступник головного лікаря Володимир Вовчук.

За його словами, медиків турбують темпи приросту кількості хворих.

«Два терапевтичні відділення ми перетворили на лікування пневмоній, які підтверджені швидким тестами. Вони не усі підтверджуються швидкими тестами. Додатково на базі урологічного відділення розгорнули для пневмоній, які не підтверджуються швидкими тестами», - сказав В.Вовчук.

Вовчук зазначив, що у лікарні поділили хворих на два потоки: ургентні хворі йдуть у другий корпус, а інфіковані – у третій. Це зроблено, щоб уникнути перехресного зараження.

У лікарні планують розгорнути ще одне відділення на базі кардіології, але для цього не вистачає кадрів.

«У нас є проблема: медики хворіють, частина з них у відпустках, частина відмовляються, на кінець тижня ми можемо зіткнутися з тим, що у нас не вистачає персоналу для надання допомоги хворим з пневмоніями», - зазначив В.Вовчук.

Міський голова Руслан Марцінків запропонував звернутись до медиків з поліклінік, щоб вони по бажанню допомогли у лікарнях.

Міська влада шукає додаткові приміщення на випадок збільшення кількості хворих. Додаткові ліжка можуть розмістити у поліклініці №2, гуртожитку ІФНТУНГ або Міському центрі дозвілля на вулиці Набережній.

«Нам треба розуміти просто: той рівень медичної допомоги, який будуть потребувати люди з тим захворюванням – ми не забезпечимо ні в спортзалі, ні в гуртожитку. Треба це розуміти. Ми готові їх розмістити. Що ми будемо там з ними робити? Якщо ми готові сказати, що ви там просто полежите? Ок. До вас підійде лікар, ми внесемо туди штатив з капельницею, будемо капати препарати. Але ми не маємо там інших медичних засобів та інвентаря», - зазначив заступник міського голови Олександр Левицький.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.