Курорт «Буковель» закрився на карантин

З 25 березня туристичний комплекс «Буковель» зупиняє роботу витягів та достроково закінчує зимовий сезон 2019-2020. Про це повідомили в ТК «Буковель».

«ТК «Буковель» долучається до жорсткого карантину, який розповсюджуватиметься на всі послуги, на всій території комплексу і від завтрашнього дня припиняє приймати туристів. Всі сервіси будуть закриті. Нам дуже сумно це констатувати. Погодні умови чудові, сезон катання міг тривати ще досить довго. Станом на зараз немає жодних юридичних причин для закриття, але в даній ситуації ми розуміємо, що кожен наступний день функціонування курорту — це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров'я наших гостей. А це те, чим ми не можемо і не будемо ризикувати», - йдеться у повідомленні.
«Основною причиною нашого рішення є відсутність достовірної інформації. На жаль, сьогодні є багато запитань, на які нам з вами влада не дає чіткої відповіді. Скільки саме людей в Україні інфіковані? Чи готові медичні установи прийняти їх та надати необхідну, кваліфіковану допомогу? Чи забезпечені лікарні всім необхідним? Скільки людей повернулось останніми днями в Україну з-за кордону і чи були вони всі здорові та належним чином перевірені? Чи відповідально ці люди відносяться до персональних зобов'язань самоізоляції? Чи забезпечена країна достатньою кількістю тестів для виявлення носіїв вірусів? Всі ці та багато інших запитань наразі без чіткої відповіді. Саме тому ми вирішили не ризикувати здоров'ям наших гостей і прийняли рішення про дострокове завершення зимового сезону», - йдеться у повідомленні.

У ТК «Буковель» обіцяють повернути кошти тим клієнтам, які забронювали проживання в готелях «Буковелю» на найближчий період.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.